niedziela, 2 sierpnia 2015

Time to play, czyli KONKURS

Drodzy Czytelnicy,

Wczoraj na blogu przypominałam o poście dot. motywacji : Reward System. Macie już swój system? Może przydadzą Wam się nagrody, jakie możecie wygrać w tym tygodniu. 

Zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie na Facebook'u - zajrzyjcie na fanpage bloga (odnośnik znajdziecie po prawej stronie szablonu). Konkurs wyjątkowo odbywać się będzie tylko na FB, ale w przygotowaniu mam też konkurs typowo na bloga - o tym już niebawem.

Grafika konkursowa:


Powiększone zdjęcia z grafiki konkursowej:


REGULAMIN:


1. Postanowienia ogólne
1.1. Konkurs „Time to play” (zwany dalej „Konkursem”) jest organizowany przez Autorkę bloga hummingbirdels.blogspot.com.
1.2. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
1.3. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem strony internetowej hummingbirdels.blogspot.com oraz profilu bloga na portalu Facebook.
2. Cel i przebieg konkursu 
2.1. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie 3 osób, które podadzą prawidłową odpowiedź w zadaniu konkursowym (lub zbliżoną, w przypadku braku prawidłowych odpowiedzi). Jeżeli odpowiedzi powtórzą się, to wygrywają 3 osoby, które jako pierwsze udzieliły właściwej odpowiedzi. 
3. Nagrody
3.1. Fundatorami nagród w Konkursie są – Wyd. POLONSKY, REBEL.pl, SzkolneNaklejki.pl.
3.2. Za każde z trzech miejsc przewidziane są nagrody:
- 1 MIEJSCE: książka Let's Visit the United States (Roman Ociepa), Story Cubes Voyages, naklejki motywacyjne w j.angielskim 360 sztuk, naklejki buźki 540 sztuk, 10 albumów na naklejki.

- 2 MIEJSCE: Story Cubes, naklejki gwiazdki 540 sztuk, 10 albumów na naklejki.

- 3 MIEJSCE: Story Cubes, naklejki buźki 540 sztuk.

3.3. Nagrody zostaną wysłane pocztą tradycyjną lub kurierską na koszt Organizatora w terminie 14 dni od daty wyłonienia zwycięzców i przesłania przez nich adresów pocztowych. Wysyłka obowiązuje tylko na terenie Polski.
3.4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmianę miejsca zamieszkania i/lub podanego przez zwycięzcę adresu do korespondencji lub zmianę innych danych, uniemożliwiającą kontakt ze zwycięzcą, przesłanie zwycięzcy nagrody, jak również za niemożność odbioru lub nieodebranie nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy.
4. Warunki uczestnictwa
4.1. Prawo zgłoszenia uczestnictwa do Konkursu mają wszyscy internauci spełniający warunki niniejszego Regulaminu.
4.2. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby prawne i osoby fizyczne, z wyłączeniem osób niepełnoletnich.
4.3. Aby przystąpić do Konkursu, każdy zgłaszający musi odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod grafiką konkursową na fanpage bloga na Facebook'u.
4.4. Jeden użytkownik może zgłosić do konkursu jedną odpowiedź.
4.5. Zgłaszając udział w Konkursie i biorąc w nim udział uczestnik podporządkowuje się postanowieniom Regulaminu i tym samym akceptuje w pełni jego treść.
4.6. Poprzez uczestnictwo w Konkursie uczestnik zgadza się na użycie swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu - ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 200.101.926 z późn. zm.)
usług.
4.7. Organizator ma prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia niespełniającego wymogów niniejszego Regulaminu.
5. Terminarz Konkursu
5.1. Konkurs trwa od 03 sierpnia 2015 roku do 10 sierpnia 2015 roku.
5.2. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 sierpnia 2015 na stronie hummingbirdels.blogspot.com  oraz na profilu bloga na portalu Facebook.

Klik: POLONSKY, REBEL.PL, SzkolneNaklejki.pl
Więcej o NAKLEJKACH przeczytacie ---> tutaj.  A o wykorzystaniu Story Cubes na lekcji ---> tutaj.
Powodzenia! :)

3 komentarze:

 1. na obrazku jest 51 naklejek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz, ale ten konkurs wyjątkowo odbywa się tylko na profilu bloga na FB :) Konkurs typowo blogowy już niebawem, a tymczasem zapraszam Cię na profil bloga na FB :)

   Usuń
 2. jeej nie doczytałam :P to teraz już too late :P

  OdpowiedzUsuń