środa, 26 sierpnia 2015

ICEBREAKERS - wyniki konkursu

Kochani, przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu:Razem z Panią Agnieszką Bender, przedstawicielką wyd. Pearson Polska, które ufundowało dla Was nagrody, miałyśmy bardzo trudne zadanie. Uwierzcie mi, że podobało nam się wiele Waszych pomysłów. Każda z nas wyłoniła 5 osób, których pomysły podobały nam się najbardziej. Przyznałyśmy tym uczestnikom punkty (5-1) i porównałyśmy nasze typy. W ten sposób wyłoniłyśmy trzy najlepsze komentarze.

1. Nina

2. Basia S.


3. Ania De.


Gratuluję zwyciężczyniom, a wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie dziękuję za podzielenie się swoją wiedzą i inspirowanie mnie, a także innych nauczycieli! Większość icebreakers, które opisaliście jest godnych polecenia, dlatego zapraszam osoby, które szukają inspiracji dla zadań tego typu do notatki konkursowej, aby poczytać komentarze: ICEBREAKERS. Wasze zadania świetnie nadają się na warm-up activities. 

Dziękuję Pearson Polska za ufundowanie nagród i zapraszam na nasze strony na portalu Facebook, gdzie możecie śledzić na bieżąco nowości i ogłoszenia konkursów. 
 

2 komentarze: