środa, 10 października 2018

Happy Teacher's Day, czyli konkurs dla Czytelników

Wielkimi krokami zbliża się nasze święto. Z tej okazji mam dla Was konkurs, który odbędzie się 12/10/2018 na profilu bloga na Facebook'u. 

Nagroda została ufundowana przez wyd. Macmillan, a jest nią zestaw Bugs Team Starter, który opisywałam niedawno na blogu. W skład zestawu wchodzą: książką nauczyciela, karty pracy, flashcards, płyty CD, maskotka, smycze i naklejki.Co zrobić, aby wygrać ten super zestaw?

12.10.2018 pojawi się post z pytaniem konkursowym dla osób lubiących profil mojego bloga na Facebook'u. Aby zawalczyć o nagrodę, należy odpowiedzieć na pytanie w komentarzu pod wspomnianym postem. Powodzenia! <3

4 komentarze:

  1. Czy będzie to zadanie z cyklu ''kto pierwszy, ten lepszy''? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie blogi przydają się nie tylko dla nauczycieli angielskiego. Chodzi takie przekonanie,że angliści są najbardziej rozwinięci i tylko dla nich powstają tego typu strony. A jakby powstawały dla innych to jestem przekonany,że też by chętnie z tego korzystali.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super! Konkursy zawsze aktywizują czytelników blogów, a tutaj nietypowa okazja, bo dzień nauczyciela. Bardzo miły gest i świetny pomysł. :)

    OdpowiedzUsuń