wtorek, 2 października 2018

eduNation Uczę Maluchy, czyli wrażenia po konferencji

W sobotę miałam okazję wziąć udział w konferencji "Uczę Maluchy" organizowanej przez zespół eduNation


Formuła tej konferencji to spotkania z prowadzącymi podzielone na 3 sesje zaczynające się o danej porze. W danej godzinie należy wybrać sobie interesujący nas temat. Było ciężko w niektórych momentach zdecydować, którą konkretnie sesję chcę zobaczyć, ale wszystkie spotkania będą dostępne online dla uczestników, uff!
W większości udało mi się trafić na fajne spotkania, chociaż zmęczenie dawało się we znaki, co widać było też po spadku energii u uczestników. Niemniej jednak, prowadzący starali się jak mogli, żeby zarazić pozytywnym nastawieniem swoich słuchaczy.


Co zasługuje na pochwałę to punktualność. Bardzo podobało mi się, że segmenty zaczynają się i kończą o porze, która była podana na rozpisce. Interesowały mnie też w większości treści przekazywane w czasie spotkań, które wybierałam. Idąc na spotkanie organizowane przez dane wydawnictwo czy szkołę językową zawsze obawiam się, że głównie będzie to reklamowanie produktów tegoż wydawnictwa, a tutaj miłe zaskoczenie, bo przedstawiciele nie skupiali się wyłącznie na swoich produktach. Fajnie! 
Konferencję polecam. Poza wieloma tematami i dostępnością treści online, każdy uczestnik otrzymał pakiet konferencyjny, a w czasie przerw serwowany był poczęstunek.
Poniżej mini fotorelacja :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz