czwartek, 3 lipca 2014

Usborne Publishing

Niedawno miałam okazję zapoznać się z ofertą wydawnictwa Usborne. W szkole, w której pracuję planujemy otworzyć biblioteczkę anglojęzyczną, a oferta wydawnictwa jest bogata w wiele tytułów. Chciałabym jednak Wam polecić karty doodle, które możecie znaleźć na stronie tego wydawnictwa. Szczególnie przydadzą się w nauczaniu one-to-one, ale myślę, że można też je wykorzystać, jako warm-up lub early-finisher activity. Na kartach znajdują się zadania, które należy wykonać za pomocą ścieralnego pisaka, więc są one wielokrotnego użytku. Na stronie wydawnictwa znajdują się przykładowe karty do druku. 

http://www.usborne.com/downloads/things-to-do/doodles/Flowers.pdf

http://www.usborne.com/downloads/things-to-do/doodles/Monster%20shapes.pdf
Byłam też pod wrażeniem Activity Packs, jakie możecie znaleźć na stronie wydawnictwa. Oczywiście wiele z zadań, które tam znajdziecie można łatwo odnaleźć online lub zrobić samemu, ale jeśli komuś niestraszne wydawanie pieniędzy dla zaoszczędzenia czasu, to myślę, że warto zapoznać się z ofertą tych książek.

Na koniec karty, które mamy w szkole i których będziemy używać na zajęciach Science. 50 Science Things to Make and Do to jedne z nielicznych kart oferowanych przez wydawnictwo. Te, które mam opisują łatwe i ciekawe doświadczenia, które można wykonać z uczniami. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz